Elektronický obchod neboli e-shop je v dnešní době naprostou samozřejmostí pro každou obchodní firmu, stejně jako je třeba telefon nebo fax.

A2Bshop byl navržen tak, aby poskytoval nezbytné funkce pro jednoduché a přehledné obchodování na internetu. Obchod má velmi intuitivní ovládání a to nejen pro zákazníky ale i pro majitele a správce obchodu. Jako majitel jistě oceníte, že máte vše plně pod svou kontrolou a přehledně vidíte co se ve Vašem obchodě děje. Můžete sledovat celý proces nákupu, jak objednávka vznikla, přes její následné zpracování, až po úspěšné dokončení. Přehledné statistiky návštěvnosti Vám pomohou při rozhodování, co by bylo vhodné ještě pro zákazníky vylepšit, a jak zvýšit tržby.


Cenové programy

Chceme, aby si náš produkt mohl pořídit opravdu každý obchodník, který má zájem obchodovat na internetu. Připravili jsme pro Vás hned několik cenových programů. Pořízení a provoz e-shopu je tak dostupné téměř pro každého.  

Nabízíme dvě základní varianty, jak lze náš produkt zakoupit:

A) Pronájem e-shopu
B) Prodej licence

A) Pronájem
Při pronájmu e-shopu platí zákazník pravidelnou měsíční částku za provoz. Tato varianta je výhodná pro obchodníky, kteří preferují nízké počáteční investice. Pro úspěšné spuštění e-shopu stačí uhradit pouze 3 měsíční nájmy, a ihned můžete začít obchodovat.
Jestliže máte větší rozpočet, můžete volné prostředky raději investovat do reklamy a optimalizace, to Vám zaručí rychlejší rozjezd obchodu. Provozní náklady e-shopu jsou ve srovnání s klasickým kamenným obchodem minimální. Pravidelná platba za provoz e-shopu nepředstavuje nikterak významnou nákladovou položku. Zákazník navíc získá pravidelné aktualizace a modernizaci obchodu zcela zdarma.

Novinka: pořiďte si vlastní obchod za 0,- Kč!
Příležitost opravdu pro každého, jak mít vlastní e-shop zdarma! Výhodné pro začínající obchodníky, kteří ještě nemají zkušenosti z provozem vlastního obchodu. Zdarma vytvoříte svůj obchod, začnete prodávat, jakmile dosáhnete optimálních tržeb, přejdete na placenou verzi.

B) Prodej
Nákupem licence získáte kvalitní a funkční elektronický obchod. Varianta je výhodná pro zkušené obchodníky, kteří již vědí co mohou od e-shopu očekávat. Investují své prostředky do systému, který je rychle zhodnotí a udrží trvalý ekonomický růst. Počáteční investice jsou sice výrazně vyšší než při pronájmu, ale výnos z takto vybudovaného e-shopu je mnohem větší s minimálními provozními náklady. Nevýhodou tohoto řešení je, že je nutno dokupovat aktualizace individuálně. Modernizaci e-shopu má tak plně pod kontrolou majitel obchodu, který musí sledovat nové trendy ve vývoji e-obchodování a podle vlastního uvážení zdokonalovat svůj obchod.


Nevěříte, že je snadné vybudovat úspěšný obchod?

Abychom Vás přesvědčili, připravili jsme pro Vás jedinečnou možnost, podívat se jak se říká “pod pokličku” při budování nového obchodu. Je zde podrobně a zcela otevřeně předvedeno vše, co je spojeno s vytvořením nového obchodu včetně ekonomické stránky. Nejedná se ale o žádné “demo”, tento nový obchod je plně funkční a svému majiteli přináší nemalé zisky. Najdete jej na adrese: .

Pokud Vás zajímají podrobnosti o tom jak obchod vznikl, jak dlouho se obchod budoval, kolik vše stálo, i kolik dnes vydělává svému majiteli. Pak mnoho dalších a zajímavých informací získáte vyplněním a odesláním tohoto formuláře. Zdarma Vám pak zašleme všechny užitečné informace.


Potřebujete více informací, přečtěte si naše články


Demo e-shopu si můžete prohlédnout zde.
Vlastní e-shop si můžete zakoupit zde.